kadrowanie c.d.


Korzystając z doświadczenia pracy w laboratorium fotograficznym możemy stwierdzić, że ponad 90% zdjęć wykonywane przez naszych klientów można zastosować funkcję kadruj bez szkody dla kompozycji zdjęć. Oczywiście nie oznacza to idealnego rozwiązania dla wszystkich przypadków.
Wielu klientów mając świadomość różnic w proporcjach plików i formatów odbitek kadruje zdjęcia w popularnych programach graficznych. Naszym klientom nie zajmującym się na co dzień fotografią, chcącym mieć dokładną kontrolę nad wybranym formatem proponujemy pobranie i zainstalowanie doskonałego, genialnego w swojej prostocie, bezpłatnego programu do kadrowania zdjęć: Jpegcrops
Program posiada dodatkowe ułatwienie w postaci spolszczonej wersji. Dzięki zaletom programu praktycznie każdy jest w stanie idealnie skadrować swoje zdjęcia.

Pobierz program do kadrowania zdjęć-JPEGCrops

Program umożliwia kadrowanie do dowolnego formatu. Posiada wstępnie zaprogramowane najpopularniejsze wymiary. Możemy bardzo szybko zdefiniować także własny format Graficzny wskaźnik podpowie czy po skadrowaniu uzyskamy odbitkę dobrej jakości. Siatka złotego podziału i trójpodziału ułatwi kompozycje zdjęć.


Przykładowy screen programu-fragment okna programu

scrennschot.png
Kadrowanie i proporcjewebPhoto (1.5.3.373)

Informacja o korzystaniu z plików Cookies.

Ta strona przechowuje informacje przy pomocy ciasteczek.

Zapoznaj się z naszym regulaminem.